1. Dzisiaj:    Msze Św. o 7.oo, 9.oo,11.oo i 15.oo. Składka inwestycyjna na nową plebanię.
  1. W liturgii tygodnia Roraty codziennie o 6.3o.
  2. Od czwartku Nowenna do Dzieciątka Jezus.

pn.        - św. Łucji, dziew. i męcz.

wt.        - św. Jana od Krzyża.

śr.         - Nowenna do MB Nieustającej Pomocy.

czw.     - Nowenna do Przemienienia P.

1. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i ofiarę 150 zł., Rodz. z Pagórków , PP: Krystynie Ujejskiej, Elżbiecie Więckowskiej, Joannie Więckowskiej, Aleksandrze Szpil i Małgorzacie Makarewicz.
  1. Spowiedź przed świętami w czwartek od 14.oo do 15.3o i od 16.oo do 17.oo.
  1. Na stoliku z prasą katolicką do nabycia: Gość Niedz., Mały GN, Promyczek Dobra, Miłujcie się i Wzrastanie.
  1.  W gablocie ogł. intencje Mszy Św. z Cichawki, kolejne zapowiedzi przedmałżeńskie i Msze Św., które od 8 XII odprawia Ks. Stanisław Gadzina w Postolinie za śp. Józefa Mucha i od 17 XII za śp. Andrzeja Brzegowego.
  1. W zakrystii można zaopatrzyć się w  opłatki. Ofiary przy ołatkach w podpisanych kopertach na ogrzewanie kościoła.
  1. W przyszłą niedzielę spotkanie Parafialnego Zespołu Synodalnego o 16.oo.
  1. Do chorych udamy się z Ks. Katechetą w następną środę 22 XII od godz. 8.oo. Uwzględniając sytuację pandemiczną prosimy o roztropne przemyślenie zapisywania chorych tylko w konieczności.